ProMěNY

Novinky

Rok 2019

27.11.

Malá změna ohledně páteční akce 15 let skupiny ProMěNY, která se přesouvá z prostoru restaurace Areál Na Vývoji do kongresového sálu. Neváhejte a rezervujte si stůl na telefonním čísle 722 184 852.

Budeme se těšit. PS: Děti, vítány :-) , vstup dobrovonlý.
JZ


24.11.

Příští týden v pátek se zase můžeme potkat v restauraci Areál Na Vývoji, kde budem zase trošku slavit 15 let skupiny ProMěNY.
Přijďte ale včas, v 10 bude po všem.
Možná, že taky zahlídnete nějaký retro plakáty na tuhle akci. Tady přikládám porovnání, jak vypala inzerce akcí v roce 2004


10.11.

Příští týden v sobotu se skoro přesně po 10ti letech objevíme na Svatomartinská zábava v Píšti. Snad tam trefíme a doufám, že se tam uvidíme se starými známými.
To už je ale let...


1.11.

Už to budou skoro 2 měsíce, co jsme si mohli zahrát na Vlašimské akci Vidličkobraní. Tady videem si ji můžete připomenout.
Počasí vyšlo, takže to bylo príma.
A nebojte, ještě letos nás můžete párkrát slyšet ;-)


4.9.

Už v neděli proběhne Vlašimské vidličkobraní, kde v půl 5 zahrajeme. Tešíme se na vás a nakonec to i vypadá, že počasí nebude tak špatný, jak se zdálo.


28.8.

Máte v plánu něco na neděli 8. září?
Jestli ne, tak se přijďte podívat do Vlašimi na Vlašimské vidličkobraní, kde bude spousta aktivit a koncertů a mimo jiné tam zahrajeme od 16:30.


6.8.

Tak v pátek se na vás budem těšit zhruba někde tady v koutě. Zatim obhlížíme terén.
fb.com/events/2357027537918881/


26.7.

Za 14dní nějak touhle dobou budem hrát naší oblíbenou Vinárnu U Valdštejna, romantickou to píseň na závěr. Přijďte proto včas v pátek 9.8. do restaurace
Areál Na Vývoji a pěkně oslavíme takové malé budoucí půlkulaté výročí.


15.7.

Ani jsme se vám nepochlubili jak dopadlo nečekaný hraní v Dubějovicích. Ani jsme to moc nepokazili, snad jen třeba odhadem 73,6% Na maskovaní chyb jsme měli ale 3 zvukare.
Myslim, ze bysme si měli zahrát častějc, no uvidíme, něco se trošku chystá...


5.7.

Tak přeci jen se k něčemu nečekaně schýlilo. Zítra večer zahrajeme v Dubějovicích po soutěži místo Franťák Rock. Narychlo jsme dneska zmobilizovali a zítra to rozjedem nějak před 7. hodinou.


28.6.

Tak štěstíčko nám nepřeje. Bohužel jsem včera ulehnul s hnusnou angínou v horečkách, takze s ProMěNama v Soběhrdech letos nezahrajeme :-(
Místo nás tam bude kapela Pokrok. Taky od P a bubeník je stejnej, navíc hostovat na basu bude náš Honza Poledňák :-)
Takže jediný naplánovaný vystoupení padá. Ale, možná se nám neco ještě povede přichystat. Uvidíme.

JZ


22.6.

Ahoj všichni. Možná jste si všimli nových stránek. Očesali jsme zbytečnosti i barvy ;-)

A taky jste si možná mohli všimnout, že už příští týden se ukážeme v podvečer na tradiční akci Vítání léta v Soběhrdech. Doufáme, že tam uvidíme spoustu známých tváří a přijdete se na nás podívat.

JZ